0 232 464 07 01

Sorularınız İçin Arayın

0 532 620 60 47

WhatsApp Mesajı Gönderin

sartel@sartelkablo.com

E-Posta İletisi Gönderin

Enerjiyi Kayıpsız Taşıyın!

Sektör tecrübemizin verdiği güvenle, kararlı ve doğru adımlarla yeni yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sartel Kablo, müşterilerinin ilgi ve desteği ile büyümekte ve Türk Kablo sektörünün önemli aktörlerinden biri olma hedefi ile üretmektedir.

Kalite ile üretiyor, güvenle satıyoruz.

Sartel Kablo markası; Türk kablo sektörünün en büyük oyuncularından biri olmak amacıyla, toplamda 115.000 M2 alan ile 25.000 M2 kapalı alandaki kurulu tesislerinde bugün Türkiye’nin en büyük alçak gerilim kablo kapasitelerinden birine sahip markalardandır.

Türk ve uluslararası standartlara göre üretim yapıyoruz...

Firmamız bugün satışını gerçekleştirdiği her ülkenin kalite ve ürün belgelendirmesine sahip ender firmalardan biridir. Türk ve uluslararası standartlara göre üretim yapan SARTEL KABLO tesislerinde; tüm alçak gerilim enerji gruplarını üretmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunarken, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında ve eksiksiz tamamlamak. Üretim aşamalarımızda çevreye duyarlı olmak ve doğayı korumaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de elektrik kablo sektöründe öncü firmalardan biri olarak müşteri memnuniyetini yükseltmek, müşterilerimizin profesyonel bir partneri olmaktır. Önceliğimiz; kalitede lider ve çevreye duyarlı kablolar üretmek, ve sürdürebililir, yaşanabilir bir dünya sağlamak için çalışmaktır.